KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16197308
nr 1619 7308
Karl-Göte Sernius Andersson
(1904-1959), Sverige
Gouache, Signerad, "Gunilla på balkongen", Paris, 1947,38x33 cm, yttermått inklusive ram: 57x50 cm
Karl-Göte Sernius Andersson, svensk bildkonstnär född 1904, död 1959.
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:39:17
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Karl-Göte Sernius Andersson
Läs mer om Karl-Göte Sernius Andersson
Gouache